FOTO: Chris Hemsworth powraca w drugiej części "Tyler Rake: Ocalenie"

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Chris+Hemsworth+powraca+w+drugiej+cz%C4%99%C5%9Bci+%22Tyler+Rake%3A+Ocalenie%22-144828
FOTO: Chris Hemsworth powraca w drugiej części "Tyler Rake: Ocalenie"
źródło: materialy promocyjne
Pierwsze zdjęcie z drugiej części netflixowego hitu "Tyler Rake: Ocalenie" prezentuje tytułowego bohatera pierwszej odsłony, granego przez Chrisa Hemswortha.

Trwają prace nad kontynuacją filmu "Tyler Rake: Ocalenie""Tyler Rake: Ocalenie" to jeden z najchętniej oglądanych filmów Netflixa w historii platformy. Nie dziwi więc kontynuacja serii, do której zdjęcia były planowane na jesień tego roku. Jak widać planów filmowców nie pokrzyżowała pandemia, dzięki czemu możemy zobaczyć pierwsze zdjęcie przedstawiające Hemswortha powracającego do tytułowej roli:


Sam Hargrave, reżyser obu filmów zdradzał w wywiadach, że w planach jest wiele części. Drugą napisał Joe Russo ("Avengers: Koniec gry"), lecz nie wiadomo, kto z bohaterów poprzedniej przygody powróci w najnowszej odsłonie.

"Tyler Rake: Ocalenie" – o czym opowiada film?Tyler Rake (Chris Hemsworth) to nieustraszony najemnik, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake'a i porwanego chłopca.

Film okazał się niekwestionowanym sukcesem platformy – co najmniej dwie jego minuty zostało obejrzanych na ponad 92 milionach netfliksowych kont w ciągu pierwszych 28 dni od premiery. Obecnie rekord w tej kategorii dzierży tegoroczna "Czerwona nota", będąca również najdroższym filmem Netflixa.

Zwiastun "Tyler Rake: Ocalenie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones