Transformers + G.I. Joe w jednym filmie? Chris Hemsworth negocjuje rolę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Transformers+%2B+G.I.+Joe+w+jednym+filmie+Chris+Hemsworth+negocjuje+rol%C4%99-155867
Transformers + G.I. Joe w jednym filmie? Chris Hemsworth negocjuje rolę
źródło: Getty Images
autor: Jeff Spicer
Chris Hemsworth użyczył głosu Optimusowi Prime'owi w zbliżającej się animacji "Transformers: Początek". Wygląda na to, że nie będzie to koniec jego przygody z franczyzą. Jak podaje Deadline, aktor negocjuje rolę w cross-overze Transformers i G.I. Joe. Niemający jeszcze tytułu projekt powstaje dla studia Paramount.

Chris Hemsworth w cross-overze Transformers i G.I. Joe?


O projekcie, który miałby połączyć dwie popularne franczyzy zabawek Hasbro wiadomo niewiele. Najemnicy z G.I. Joe zostali wprowadzeni do świata autobotów w epilogu ubiegłorocznego widowiska "Transformers: Przebudzenie bestii". Inspiracją dla fabuły może być czterozeszytowy komiks z serii "G.I. Joe and the Transformers" wydany w 1987 roku przez Marvela.


"Furiosa: Saga Mad Max" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania najnowszego odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Furiosa: Saga Mad Max". Chris Hemsworth wcielił się w nim w przeciwnika tytułowej bohaterki, którą zagrała Anya Taylor-Joy.Ostatnie projekty Chrisa Hemswortha. Zobacz zwiastun filmu "Furiosa: Saga Mad Max"


Aktualnie filmografię Chrisa Hemswortha zamyka widowisko "Furiosa: Saga Mad Max", w którym wcielił się w postać Dementusa, przeciwnika tytułowej bohaterki. Zobaczcie jego zwiastun:W ostatnich latach mogliśmy go zobaczyć m.in. jako Thora w filmach i serialach z uniwersum Marvela – "Avengers: Wojnie bez granic" i "Końcu gry" oraz "Thorze: Miłości i gromie", a także zrealizowanych dla Netfliksa filmach "Pajęcza głowa" i dwóch odsłonach przygód Tylera Rake'a. Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem jest m.in. animacja "Transformers: Początek", w której użycza głosu Optimusowi Prime'owi, oraz niemająca tytułu biografia Hulka Hogana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones