FOTO: Kevin Smith z obsadą "Tuska" nakręci gwiazdkowy horror

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Kevin+Smith+z+obsad%C4%85+%22Tuska%22+nakr%C4%99ci+gwiazdkowy+horror-104494
Czy pamiętacie, jak prawie trzy lata temu Kevin Smith zapowiedział porzucenie reżyserii? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to najwyraźniej macie lepszą pamięć od Smitha. Ten bowiem nie tylko nie przestaje kręcić filmów, lecz wręcz przeciwnie: robi je hurtowo. Jeszcze nie skończył "Tuska", a już szykuje "Anti-Claus". W sieci pojawił się właśnie pierwszy szkic koncepcyjny."Anti-Claus" to projekt, który Smith zapowiedział już kilka miesięcy temu. Wtedy nosił tytuł "Comes the Krampus". Teraz dowiedzieliśmy się, że reżyser nakręci film z tą samą obsadą, z którą pracował na planie "Tuska". W rolach głównych zobaczymy więc Justina Longa, Haleya Joela Osmenta, Genesis Rodriguez i Michaela Parksa. Niestety mamy też złą wiadomość: film zostanie nakręcony przed "Clerks III".

Film opowie o demonicznych istotach, które pojawiają się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Pełnią podobną funkcję, co Święty Mikołaj, ale w przeciwieństwie do niego, nie zostawiają łobuziakom rózgi, tylko je pożerają.

"Anti-Claus" inspirowany jest opowieściami ludowymi z krajów alpejskich. Wyprodukuje go XYZ Films.

Smith zapowiadał koniec swojej przygody z kinem w 2011 roku, kiedy natrafił na poważne problemy z finansowaniem, a następnie dystrybucją filmu "Red State". Najwyraźniej jednak jego finanse od tamtej pory się poprawiły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones