FOTO: Oto Lobo z drugiej serii "Kryptonu"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Oto+Lobo+z+drugiej+serii+%22Kryptonu%22-130185
Stacja SyFy zaprezentowała pierwsze zdjęcie Emmetta J. Scanlana w roli ulubieńca fanów komiksów, Lobo. Będzie on jedną z kluczowych postaci w drugim sezonie serialu "Krypton".


Lobo pochodzi z pokojowo nastawionej do wszechświata planety Czarnia. Jako nastolatek wymordował jej całą populację, stając się ostatnim przedstawicielem swojej rasy. Od tej pory przemierza na motocyklu kolejne galaktyki, za pieniądze trudniąc się tym, co kocha najbardziej - mordem i pożogą.

Akcja serialu "Krypton" zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem tytułowej rodzinnej planety Supermana. Seg-El (Cameron Cuffe), legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem - ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez znanych z komiksów DC Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strangea (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Premierę drugiego sezonu zaplanowano na 2019 rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones