Lobo z "Kryptonu" dostanie własny serial

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lobo+z+%22Kryptonu%22+dostanie+w%C5%82asny+serial-133478
Stacja Syfy ogłosiła, że trwają prace nad spin-offem serialu "Krypton". Jego bohaterem będzie ulubieniec fanów komiksów, Lobo.

Pochodzi on z pokojowo nastawionej do wszechświata planety Czarnia. Jako nastolatek wymordował jej całą populację, stając się ostatnim przedstawicielem swojej rasy. Od tej pory przemierza na motocyklu kolejne galaktyki, za pieniądze trudniąc się tym, co kocha najbardziej - mordem i pożogą.

Grany przez Emmetta J. Scanlana Lobo zadebiutował na ekranie w drugim sezonie "Kryptonu", który wczoraj miał swoją premierę. Scenarzystą i producentem spin-offu będzie Cameron Welsh.

W Hollywood przez lata mówiło się o filmie kinowym opowiadającym o przygodach Lobo. W 2012 roku gotowość zagrania głównej roli wyraził nawet Dwayne Johnson. Niestety, posiadające prawa do postaci studio Warner Bros. nie odważyło się sfinalizować projektu. Projekt wymagałby dużych nakładów finansowych, w dodatku musiałby zostać nakręcony z kategorią wiekową R (komiksowy oryginał jest ultrabrutalny). Wszystko to czyniło "Lobo" w oczach decydentów zbyt ryzykownym przedsięwzięciem. W najnowszym wydaniu "The Hollywood Reporter" pojawiła się jednak informacja, że Warner nie porzucił planów realizacji filmu kinowego. Podobno jego reżyserią miałby się zająć Michael Bay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones