"Krypton" skasowany po drugim sezonie

Informacja nadesłana: Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Krypton%22+skasowany+po+drugim+sezonie-134279
Stacja Syfy podjęła decyzję o nieprzedłużaniu serialu "Krypton" na drugi sezon. Nie powstanie też będący w przygotowaniu spin-off opowiadający o przygodach Lobo.


14 sierpnia wyemitowany został finałowy odcinek drugiego sezonu - chwilowo ostatni odcinek całego serialu. Drugi sezon miał dużo niższą oglądalność niż pierwszy. Jest jeszcze jednak szansa, że produkcja zostanie przejęta przez inną stację, tak jak było m.in. w przypadku "Expanse": po skasowaniu przez Syfy serial trafił na serwis Amazon Prime Video. Producenci podobno prowadzą już rozmowy w sprawie uratowania "Kryptona".

Akcja serialu "Krypton" zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem tytułowej rodzinnej planety Supermana. Seg-El (Cameron Cuffe), legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem - ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez znanych z komiksów DC Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strangea (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Producentem wykonawczym serialu był David S. Goyer a showrunnerem - Cameron Welsh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones