FOTO: Poznajcie bohaterów "Gnomeo i Julia"

Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Poznajcie+bohater%C3%B3w+%22Gnomeo+i+Julia%22-72590
Już wkrótce w polskich kinach pojawi się przebojowa animacja "Gnomeo i Julia". Zapraszamy do zapoznania się z bohaterami filmu i polskimi gwiazdami, które udzieliły im głosów.

Gnomeo (Maciej Stuhr) Leonardo DiCaprio w krasnalej wersji. Chłopięca uroda, piekielna odwaga (niestrudzenie walczy z Tybaltem z rodu Czerwonych) i dusza romantyka sprawiają, że jest największym ciachem na podwórku. Czy to jednak wystarczy, żeby zdobyć serce pięknej Julii z  wrogiego rodu Czerwonych?

 

Julia (Natasza Urbańska) Piękna, delikatna i niewinna? Chyba tylko w oczach swojego ojca Lorda Ogniomura, stojącego na czele Czerwonych. Jeśli chodzi o miłość, ta ślicznotka potrafi być zadziorna i przebojowa niemal jak wojownicy ninja.

 

Parys (Piotr Adamczyk) Jest marzeniem każdej teściowej- miły, mądry i oczytany. Z pasją oddaje się finezyjnemu strzyżeniu żywopłotów. Dla Lorda Ogniomura jest idealnym kandydatem na męża Julii. Niestety, jej serce jest już zajęte, a na domiar złego nie może powiedzieć ojcu, że zakochała się w Niebieskim.

 

Dżaneta (Olga Omeljaniec) Najlepsza przyjaciółka Julii. Obsesyjnie romantyczna żaba o długich rzęsach i zdecydowanie wydatnych ustach. Jest jedną z tych kochliwych romantyczek, które w każdej sytuacji dopatrują się wielkich historii miłosnych.

 

Tybalt (Borys Szyc) Kuzyn Julii. Prawdziwy łobuz w świecie ogrodowych krasnali. Nie znosi Niebieskich, a przede wszystkim Gnomea. Zrobi wszystko, żeby mooocno utrzeć im nosa. Ten niemiły dla wszystkich kłamca i oszust nie ma szacunku nawet dla autorytetu Lorda Ogniomura. Bodzio (Jarosław Boberek) Najlepszy przyjaciel Gnomea, porywczy i zawsze gotowy, żeby do wszystkiego się wmieszać. Kłopoty to jego drugie imię.Faflamingo (Cezary Pazura) W innym życiu byłby autorem Harlequinów albo reżyserem brazylijskich telenowel. W tym, jest różowym, plastikowym flamingiem, który z całych sił pragnie, żeby romantyczna historia jego przyjaciół - Gnomeo i Julii skończyła się Happy Endem.Jelonek (Bilguun Ariunbaatar) Bambi w nieco patologicznym wydaniu: urocze, betonowe zwierzątko, któremu natura poskąpiła rozumu. Nic dziwnego, że na przyjaciela wybiera sobie największego lokalnego łobuza - Tybalta.Chomorek Nie pomylisz go z banalną pieczarką. Odlany z gipsu wierny i niezawodny przyjaciel Gnomea, zawsze u jego boku, gotów spełniać wszelkie jego rozkazy.

Lady Modrabulwa (Anna Seniuk) Pełna splendoru dystyngowana dama, która rządzi Niebieskimi. Jest bardzo dumna ze swego syna Gnomea. Jej zaprzysięgłym wrogiem jest Lord Ogniomur i wszyscy Czerwoni.

Lord Ogniomur (Piotr Fronczewski) Ojciec Julii- nadopiekuńczy i nieustępliwy przedstawiciel rodu Czerwonych. Wydaje mu się, że wie lepiej, co uszczęśliwi jego córkę i pilnuje każdego jej kroku.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ. Film wejdzie do kin 6 maja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones