FOTO: The Rock przedstawia trzy nowe koleżanki z "Baywatch"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+The+Rock+przedstawia+trzy+nowe+kole%C5%BCanki+z+%22Baywatch%22-117037
Dwayne Johnson opublikował nowe zdjęcia z "Baywatch" - czyli filmowej wersji "Słonecznego patrolu" - oraz ujawnił nowych członków obsady. W produkcji pojawią się również Belinda Peregrín, Izabel Goulart i Charlotte McKinney.


W prawdziwym życiu te panie nie potrzebują ratunku. To twardzielki, które dają sobie radę same i świetnie się z nimi pracuje, napisał aktor na Instagramie. Ale w naszym filmie ich postacie są w potrzebie. Cóż… Jest tylko jeden facet, który może im pomóc. To nie Batman, na pewno nie Superman, ani żaden z tych Avengers. To jedyny w swoim rodzaju, wielki, łysy, wytatuowany koleś, który po oceanie zasuwa skuterem wodnym, a po lądzie pickupem. To trudna robota, moi przyjaciele - ale, do cholery, ktoś musi ją wykonać.


"Baywatch" to historia działającego zgodnie z przepisami ratownika (Dwayne Johnson), który wbrew sobie musi szukać pomocy u młodego, nieco narwanego nowego członka ekipy słonecznego patrolu (Zac Efron). Tylko z nim może stanąć w obronie plaży przed ekologiczną katastrofą, którą szykuje bezduszny potentat naftowy.

Reżyseruje Seth Gordon ("Szefowie wrogowie"). Premierę filmu zaplanowano na maj 2017 roku.