Legenda powraca! Pamela Anderson w "Słonecznym patrolu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Legenda+powraca+Pamela+Anderson+w+%22S%C5%82onecznym+patrolu%22-117114
To była kwestia czasu. Pamela Anderson - podobnie jak jej kolega z planu "Słonecznego patrolu" David Hasselhoff - pojawi się w przygotowywanym właśnie "Baywatch". O jej angażu poinformował oczywiście na swoim instagramie niezawodny Dwayne Johnson.


Przypomnijmy, że póki producenci nie złożyli aktorce propozycji, ta była niechętna produkcji i podkreślała w wywiadzie z portalem TMZ, że nowa wersja "Patrolu" nie ma szans trafić do współczesnego widza, bo jest nierozerwalnie związana z latami 90.

Choć Anderson wystąpiła tylko w trzech sezonach "Słonecznego patrolu", dziś jest obok Hasselhoffa  najbardziej rozpoznawalną twarzą serii. Trudno więc wyobrazić sobie remake bez niej - choćby w epizodzie. Pozostaje pytanie, w kogo wcieli się w nowej wersji. W końcu rolę "nowej" C.J. Parker przyjełą Kelly Rohrbach

"Baywatch" to historia działającego zgodnie z przepisami ratownika (Dwayne Johnson), który wbrew sobie musi szukać pomocy u młodego, nieco narwanego nowego członka ekipy słonecznego patrolu (Zac Efron). Tylko z nim może stanąć w obronie plaży przed ekologiczną katastrofą, którą szykuje bezduszny potentat naftowy. Twórcy  zamierzają podejść do telewizyjnego pierwowzoru w podobny sposób co  autorzy "21 Jump Street" - z przymrużeniem oka i dystansem.


Reżyseruje Seth Gordon ("Szefowie wrogowie"). Premierę filmu zaplanowano na maj 2017 roku.