FW TV: Indiana, Indiana i jeszcze raz Indiana

Filmweb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FW+TV%3A+Indiana%2C+Indiana+i+jeszcze+raz+Indiana-43364
Ten weekend należy tylko do jednego bohatera. Indiana Jones po 19 latach wraca na wielkie ekrany, a wraz z nim nieodłączny pejcz i kapelusz. Czy film okazał się sukcesem i rozrywką na miarę poprzednich części, czy też tylko pobożnym życzeniem trzech chciwych starców (Lucas, Spielberg Ford), ocenicie sami. My z tej okazji przygotowaliśmy dla Was Cięcie, w którym motywem przewodnim jest oczywiście "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki", ale dostaje się także czeskiemu "Niedźwiadkowi" i koreańskiemu "Szczęściu". Na deser dla wszystkich fanów perwersyjnego archeologa pokazujemy przysłany nam swoisty hołd dla bohatera. Tym, którym Indy'ego jest wciąż mało, odsyłamy do najzabawniejszych scen, które wyselekcjonował dla Was nasz użytkownik Bunch. Znajdziecie je TUTAJ.
1)"Cięcie 22.05.08"

2) Hołd dla Indiany Jonesa ilustrowany muzyką Johna Williamsa

W zamierzeniu Filmweb TV to oddzielny kanał tematyczny. Na początek materiały będziecie mogli zobaczyć zarówno na naszym portalu jak i na specjalnym kanale http://pl.youtube.com/filmwebtv. W niedalekiej przyszłości planujemy stworzenie osobnego portalu Filmweb TV.
Filmweb TV to także projekt otwarty na Waszą twórczość. Jeżeli więc kręcisz filmy i chcesz, byśmy je pokazali, nie wahaj się i pisz do nas na adresy: kmichalowski@filmweb.pl, mburszta@filmweb.pl, mpietrzyk@filmweb.pl