Film "Zaślepieni" doczeka się serialowego sequela/spin-offu

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Film+%22Za%C5%9Blepieni%22+doczeka+si%C4%99+serialowego+sequela+spin-offu-139266
Film "Zaślepieni" doczeka się serialowego sequela/spin-offu
Film "Zaślepieni" z 2018 roku doczeka się serialowej kontynuacji w postaci spin-offu. Za projekt odpowiadają scenarzyści i odtwórcy głównych ról w oryginalne Rafael Casal i Daveed Diggs. Ten pierwszy będzie showrunnerem oraz pojawi się na drugim planie.

"Zaślepieni" opowiadali historię czarnoskórego Collina i jego białego przyjaciela Milesa. Collin jest na zwolnieniu warunkowym. Do jego zakończenia pozostało mu zaledwie 3 dni. Mężczyzna chce przetrwać je w spokoju, o co nie będzie łatwo, kiedy za przyjaciela ma się nieobliczalnego Milesa. Kiedy Collin jest świadkiem strzelaniny, w której policjant zabija człowieka, sprawy przybierają dla niego zły obrót, a jego przyjaźń białym Milesem zostanie wystawiona na próbę.

Bohaterką serialu będzie pojawiająca się również w filmie Ashley (Jasmine Cephas Jones). Jest to dziewczyna Milesa i matka jego syna. Kiedy Miles trafia do więzienia, kobieta ląduje na życiowym zakręcie. Sprawy komplikują się, gdy zostaje zmuszona do zamieszkania razem z matką Milesa i jego siostrą przyrodnią...

Serialowy "Blindspotting" pomyślany jest jako półgodzinny komediodramat. Projekt powstaje dla stacji Starz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones