Filmweb Offline: Pierwszy polski pokaz "Piranii 3D" na otwarcie!

Filmweb /
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+Offline%3A+Pierwszy+polski+pokaz+%22Piranii+3D%22+na+otwarcie-64811
Ponieważ wielu z Was z niecierpliwością czeka na szczegóły Filmweb Offline 2010, już dziś zdradzamy pierwszy tytuł, który zaprezentujemy w tym roku: to "Pirania 3D"! Będzie to pierwszy pokaz tego filmu w Polsce. Seans odbędzie się w piątek 1 października w warszawskim Multikinie Ursynów.

"Pirania 3D" to krwawa rozrywka w trójwymiarze. Nad Jeziorem Victorii co roku zbiera się kilkadziesiąt tysięcy napalonych nastolatków. Ten rok ma być inny. Na dnie jeziora dochodzi do gwałtownych wstrząsów, przez co pęka znaczna część dna. Ze snu obudzonych zostaje tysiące prehistorycznych ryb. Zabawa przeradza się w piekło za sprawą krwiożerczych piranii, które od kilku milionów lat nic nie jadły…. Czeka nas krwawa jatka i "powrót do klimatów lat 80., kiedy film i straszył i bawił, kiedy nie obawiano się nagości i masakry w jednym, rozrywkowym wydaniu", jak zapowiada "Piranię 3D" sam reżyser. Na ekranie zobaczymy między innymi Elisabeth Shue i Eliego Rotha. Film jest przeznaczony dla widzów, którzy ukończyli 15 lat.


JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZLOT? Do udziału w zlocie zapraszamy wszystkich użytkowników Filmwebu. Aby wziąć udział w imprezie, należy wpisać się na specjalną listę, którą znajdziecie TUTAJ.  Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy:) Wszyscy, którym uda się zdobyć miejsce na zlocie, otrzymają od nas maila potwierdzającego rejestrację.
Udostępnij: