Filmweb Offline 2012: Ruszyły zapisy na imprezę!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+Offline+2012%3A+Ruszy%C5%82y+zapisy+na+imprez%C4%99-88270
W dniach 28 i 29 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Filmweb OFFLINE, czyli spotkanie w realu użytkowników naszego portalu. Już dziś uruchamiamy zapisy na imprezę, a także ujawniamy pierwszy film, jaki pokażemy Wam premierowo w jej trakcie.

To kapitalny dramat sensacyjny "Savages: ponad bezprawiem", w którym główne role zagrali Taylor Kitsch, Aaron Johnson, Blake Lively, Salma Hayek i Benicio Del Toro. Film opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy zadzierają z bezwzględnym kartelem narkotykowym. Reżyser "Savages", Oliver Stone, zanim zaczął kręcić zaangażowane kino polityczne, specjalizował się właśnie w twardym, męskim kinie akcji. To on dostarczył scenariuszy do "Człowieka z blizną", "Roku smoka" i "Midnight Express".

Wszystkie tegoroczne seanse odbędą się w warszawskim kinie Atlantic. Pierwszy seans zaplanowaliśmy na piątek wieczorem (28 września), dwa kolejne - w sobotę (29 września) w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po filmach, również w sobotę, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Chcesz wziąć udział w zlocie Filmweb OFFLINE?

Kliknij TUTAJ, a potem w odpowiednim polu wpisz swoje imię i nazwisko oraz nick, którego używasz na Filmwebie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 września.Z wybranymi osobami skontaktujemy się do 17 września w celu potwierdzenia wzięcia udziału w zlocie.  Najchętniej spotkamy się z aktywnymi użytkownikami Filmwebu, którzy swoją pasją i wiedzą dzielą się z nami oraz innymi Filmwebowiczami.  

Musisz być zalogowany, aby wziąć udział w zapisach na Filmweb OFFLINE.

Regulamin uczestnictwa w zlocie Filmweb OFFLINE 2012 znajdziecie TUTAJ.


Już wkrótce ujawnimy kolejne niespodzianki naszej imprezy. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones