Geneza Innych w skasowanym prequelu "Gry o tron"

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Geneza+Innych+w+skasowanym+prequelu+%22Gry+o+tron%22-138611
Geneza Innych w skasowanym prequelu "Gry o tron"
Pamiętacie o serial, który miał być prequelem "Gry o tron", a który George R.R. Martin nazywał "The Long Night"? Projekt doczekał się realizacji odcinka pilotowego, po którym HBO zdecydowało się go skasować. Teraz w sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące fabuły.

Jak wiadomo, prequel miał rozgrywać się w Westeros pięć tysięcy lat przed wydarzeniami znanymi w serialu "Gra o tron", czyli w okresie Inwazji Andalów na królestwa Pierwszych Ludzi. Według nowych, oczywiście niepotwierdzonych, rewelacji w serialu mieliśmy poznać kulisy powstania Innych, w serialowej "Grze o tron" nazywani Białymi Wędrowcami. To zaś oznacza, że pojawiłyby się również mityczne Dzieci Lasu, bowiem są one związane z genezą nieumarłych.

"The Long Night" został skasowany jesienią ubiegłego roku. Za serial odpowiadała Jane Goldman ("Kingsman: Tajne służby"). Odcinek pilotowy wyreżyserowała S.J. Clarkson ("Sukcesja"). W obsadzie znaleźli się m.in.: Naomi Watts, Naomi Ackie, Denise Gough, Miranda Richardson, Josh Whitehouse, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Alex Sharp i Toby Regbo.
Udostępnij: