Gra "F.E.A.R. 3" od dziś w sklepach

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Gra+%22F.E.A.R.+3%22+od+dzi%C5%9B+w+sklepach-74941
"F.E.A.R. 3", kolejna odsłona popularnej strzelanki, trafiła dziś do sklepów. Gra ukazała się na komputery PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Na wszystkich platformach sprzętowych gracze będą mogli cieszyć się podwójną wersją językową – polską (kinową) lub angielską do wyboru!

Podobnie jak poprzedniczki, "F.E.A.R. 3" stanowi ona połączenie elementów horroru (wyraźnie inspirowanych japońskimi filmami z tego gatunku) z czystą akcją. Za najnowszą odsłonę serii odpowiada  Day 1 Studios - autorzy m.in. cyklu MechAssault oraz portu pierwszego F.E.A.R. na Xboksa i PlayStation 3.

Alma, która pozostaje głównym przeciwnikiem w grze, ponownie jest w ciąży i pała żądzą zemsty, chcąc zniszczyć cały gatunek ludzki. Przyjścia na świat nowego „członka rodziny" z niecierpliwością wyczekuje Paxton Fettel i spotyka swojego starszego brata, pierworodnego syna Almy, Point Mana - niepokonanego w walce wojownika, który był bohaterem pierwszej części. Zanim jednak bohaterowie gry dorobią się rodzeństwa, świat gry będzie wstrząsany wyjątkowo silnymi skurczami przedporodowymi Almy, które wywoływać będą fale uderzeniowe przetaczające się przez wszystkie poziomy.

"F.E.A.R. 3" wprowadza zupełnie nowy tryb różnorodnej kooperacji. Zarówno w zabawie dla pojedynczego gracza, jak i w trybie współpracy, gracze będą mogli wcielić się w Point Mana, natomiast jego brat, Paxton Fettel, będzie dostępny w trybie multiplatyer

Legendarny reżyser horrorów John Carpenter ("Halloween", "Wioska przeklętych") oraz scenarzysta filmów i komiksów grozy Steve Niles ("30 dni mroku") zostali zaangażowani w tworzenie "F.E.A.R. 3" by gracze mogli się cieszyć jak najwyższym poziomem strachu.