Więcej Goslinga i Robbie! Gwiazdy "Barbie" jako rodzice Danny'ego Oceana?!

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wi%C4%99cej+Goslinga+i+Robbie+Gwiazdy+%22Barbie%22+w+prequelu+%22Ocean%27s+Eleven%22-153254
Więcej Goslinga i Robbie! Gwiazdy "Barbie" jako rodzice Danny'ego Oceana?!
źródło: Getty Images
autor: Tristan Fewings
Podobał się Wam duet Margot Robbie i Ryana Goslinga? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość: gwiazdy "Barbie" mają już nowy wspólny projekt. Będzie to prequel filmu "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra". 

George Clooney w filmie "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra"


Co wiemy o prequelu "Ocean's 11"?


O prequelu "Ocean's Eleven" wiadomo na razie niewiele. Film na podstawie scenariusza Carrie Solomon wyreżyseruje Jay Roach. Akcja toczyć się będzie w Europie w latach 60. W rolach głównych Margot Robbie i Ryan Gosling, którzy – według niepotwierdzonych informacji – wcielą się w rodziców granego przez George'a Clooneya Danny'ego Oceana. Aktor skomentował tę informację podczas premiery swojego najnowszego filmu, dramatu sportowego "The Boys in the Boat".

Margot Robbie to moja matka? Zawsze tak mi się wydawało. A Ryan Gosling jako mój ojciec – to w sumie ma sens. Naprawdę – powiedział. 

Zobacz zwiastun filmu "Ocean's 8"


W 2018 roku na ekrany kin trafił film "Ocean's 8". Jego bohaterką była grana przez Sandrę Bullock Debbie Ocean, siostra Danny'ego, która wraz z żeńską ekipą planuje zuchwały skok na Met Galę. Zobaczcie zwiastun: "Barbie" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag poświęcony filmowi "Barbie". W jaki sposób Greta Gerwig kontynuuje wątki dojrzewania i relacji matka-córka z "Lady Bird" i "Małych kobietek", a w jaki sposób zrywa ze swoim dotychczasowym stylem? Czy film wymyka się z pułapki korporacyjnego produktu służącego do sprzedaży lalek? Jak sprawdzają się Margot Robbie i Ryan Gosling jako Barbie i Ken? Na ile trafne są kierowane pod adresem filmu zarzuty deklaratywności? Czy film jest "brykiem z feminizmu" – i czy to dobrze czy źle? Rozmawiają Julia Taczanowska i Jakub Popielecki.

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones