Olivia Wilde będzie pragnąć seksu! W filmie o pożądaniu, dominacji i fantazjach

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Olivia+Wilde+b%C4%99dzie+pragn%C4%85%C4%87+seksu+W+filmie+o+po%C5%BC%C4%85daniu%2C+dominacji+i+fantazjach+%E2%80%93+Filmweb-155500
Olivia Wilde będzie pragnąć seksu! W filmie o pożądaniu, dominacji i fantazjach
źródło: Getty Images
autor: JC Olivera
Po reżyserskich sukcesach Olivia Wilde wraca do aktorstwa u innych reżyserów. Autorka "Nie martw się, kochanie" zagra w thrillerze Gregga Arakiego ("Zły dotyk") pod tytułem "I Want Your Sex", który – jak czytamy w opisie – ma beztrosko eksplorować pożądanie, dominację i fantazję.

Olivia Wild jako femme fatale w "I Want Your Sex"


Bohaterem filmu jest Elliot, młody artysta, któremu wydaje się, że jego marzenie właśnie się spełniły, gdy ikona, którą podziwia, zapragnęła, by stał się jej muzą. Okazuje się jednak, że to droga do świata seksu, obsesji, władzy, zdrady i morderstwa, a Elliot zaczyna tracić równowagę między tym, co rzeczywiste, a co zamienia się w fantazję. 


Araki napisał scenariusz wspólnie z pisarką Karley Sciortino.

Olivia Wilde – filmy i role


Olivia Wilde ma już na swoim koncie dwa filmy pełnometrażowy. Ostatnim jest "Nie martw się, kochanie", którego światowa premiera miała miejsce na festiwalu w Wenecji.

Wilde można też było ostatnio zobaczyć w "Babilon" Damiena Chazelle'a oraz "To już koniec" z Cailee Spaeny

Aktualnie Wild pracuje nad swoim kolejnym reżyserskim projektem – przeniesie na ekran komiks "Avengelyne" o upadłej anielicy, która została wygnana z Nieba po tym, jak zakwestionowała bożą miłość do ludzi.

Zwiastun filmu "Nie martw się, kochanie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones