Margot Robbie powróci jako Harley Quinn? James Gunn odpowiada

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Margot+Robbie+powr%C3%B3ci+jako+Harley+Quinn+James+Gunn+odpowiada-153529
Margot Robbie powróci jako Harley Quinn? James Gunn odpowiada
Obsadzenie Lady Gagi jako Harley Quinn w zbliżającym się sequelu "Jokera" wywołało komentarze i domysły dotyczące przyszłości tej bohaterki. Stojący na czele DC James Gunn odniósł się do tej sprawy.

James Gunn o przyszłości Harley Quinn. Margot Robbie wróci do roli?


James Gunn wypowiedział się na temat przyszłości Harley Quinn w poście na portalu Threads. Z jego słów wynika, że Margot Robbie może być spokojna o swoją przyszłość w DC.

Od dawna nie rozmawiałem z Margot o Harley. Ale z przyjemnością podejmę z nią ponową współpracę, powierzając jej postać Harley lub jakąś inną. Aktualnie nie ma żadnych planów obsadzenia w tej roli kogoś innego (oczywiście poza filmem Todda i animacjami) – napisał. 

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: Sama Robbie nie wydaje się jednak martwić swoją przyszłością w DC. Wręcz przeciwnie – wydaje się, że obsadzenie innej aktorki w roli Harley Quinn to spełnienie jej marzeń.

Zawsze chciałam, by rola Harley trafiła do innych aktorek – tak jak stało się to w przypadku wielu męskich postaci. Zawsze o tym dla niej marzyłam. Harley jest taka zabawna i może pójść w wielu różnych kierunkach. Powierzysz ją w ręce kogoś innego i myślisz: "Co z nią zrobią?". Możliwości są nieskończone – mówiła w wywiadzie z Variety.

Margot Robbie jako Harley Quinn. Zobacz zwiastun "Ptaków nocy"


Margot Robbie po raz pierwszy wcieliła się w postać Harley Quinn w filmie Davida Ayera "Legion samobójców". Powtórzyła tę rolę w "Legionie samobójców: The Suicide Squad" Jamesa Gunna. Zobaczcie zwiastun poświęconego tej bohaterce filmu "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)": A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones