Gwiazda "Rzymu" pośród piasków Nowego Jorku

  • The Hollywood Reporter
  • autor: Marcin Pietrzyk
  • Filmy
RAY_STEVENSON_GOSSIP_1.jpg
Ray Stevenson ("Rzym") zagra główną rolę w sensacyjnym widowisku SF "[film=476198]Tribes of October[/film]". Prócz niego w obsadzie znajdują się także: Jaime King ("Krwawe Walentynki 3D"), Stephen Moyer ("Czysta krew"), Robert Duvall ("Królowie nocy") i James Caan ("Dogville"). 

Akcja filmu rozgrywa się w postapokaliptycznym Nowym Jorku, otoczonym zewsząd przez piaski pustyni, na której szaleją straszliwe burze. W samym mieście nie działa nic, co zostało wyprodukowane po 1960 roku. Stevenson wciela się w postać detektywa, który chce dorwać szefa lokalnej mafii (Caan), który z kolei chce wyrównać rachunki z szefem zdziesiątkowanej policji (Duvall). King zagra ukochaną detektywa, która zaginęła, zaś Moyerowi przypadła rola cynicznego detektywa.

"[film=476198]Tribes of October[/film]" zostanie zrealizowane przy użyciu tej samej technologii co "Sin City". Obraz wyreżyseruje Philippe Martinez ("Mściciel"). Autorami scenariusza są Nick Vallelonga i Paul Sloan. Zdjęcia powinny rozpocząć się latem w Michigan.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię