"Indiana Jones i Wielki Krąg" w pierwszym zwiastunie!

Bethesda / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Indiana+Jones+i+Wielki+Kr%C4%85g%3A+Premiera+w+tym+roku+na+Xbox+Series+X+S+oraz+PC-153710
"Indiana Jones i Wielki Krąg" w pierwszym zwiastunie!
Po blisko 3 latach od pierwszej zapowiedzi Bethesda Softworks i MachineGames, we współpracy z Lucasfilm Games, zaprezentowały światu pierwszy fragment rozgrywki z długo wyczekiwanego tytułu "Indiana Jones i Wielki Krąg". Nie dość, że dostaliśmy solidny kawałek gameplayu, to jeszcze poznaliśmy sporo szczegółów o nadchodzącej produkcji Bethesdy.

W "Indianie Jonesie i Wielkim Kręgu" gracze przejmują kontrolę nad samym Indianą Jonesem w szczytowym okresie jego archeologicznej kariery. Czeka na nich niepowtarzalna podróż dookoła świata, specjalnie skrojona pod pojedynczego gracza. Pełna tajemnic i przygód wyprawa będzie doskonałą okazją, żeby odkryć jedną z największych zagadek historii.

Akcja gry rozgrywać się będzie w 1937 roku, między wydarzeniami z filmów "Poszukiwacze zaginionej arki" a "Ostatnią krucjatą", kiedy to złowrogie siły poszukują starożytnej mocy. Jako Indiana Jones, gracze muszą wykorzystać jego legendarny bicz i bystry umysł, by stawić czoła złowrogim planom antagonistów.


Bicz, będący charakterystycznym elementem ekwipunku Indiany Jonesa, służy nie tylko do odwracania uwagi i rozbrajania wrogów, ale także jako narzędzie do przemieszczania się po lokacjach. Gra łączy w sobie narracyjną rozgrywkę z otwartymi mapami, oferując graczom doświadczenie pełne akcji, przygód i zagadek. Elementy takie jak cicha infiltracja, pierwszoosobowa walka wręcz i strzelanie, pozwalają na różnorodne podejścia do rozgrywki – od skradania się po dynamiczne starcia.

"Indiana Jones i Wielki Krąg" zadebiutuje na konsolach Xbox Series X/S, PC oraz w usłudze Game Pass w tym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones