James Marsden gwiazdą ekranizacji "W wysokiej trawie"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Marsden+gwiazd%C4%85+ekranizacji+%22W+wysokiej+trawie%22-128171
Wszystko wskazuje na to, że po trzech latach przygotowań w końcu dojdzie do skutku ekranizacji "In the Tall Grass" Stephena Kinga i jego syna Joe Hilla. Główną rolę negocjuje właśnie James Marsden ("Westworld").

GettyImages-629193890.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Książka została wydana w Polsce pod tytułem "W wysokiej trawie". Za kamerą wciąż pozostaje reżyser Vincenzo Natali, który pierwotnie planował nakręcić film w 2015 roku. Teraz obraz powstanie dla platformy Netflix. Zdjęcia powinny zacząć się za kilka miesięcy.

Cal i Becky to kochające się rodzeństwo. Kiedy Becky zachodzi w ciążę na pierwszym roku studiów, brat decyduje się jej pomóc i odwieźć siostrę do rodziny w drugiej części Stanów. Przejeżdżając przez Kansas, słyszą wołanie o pomoc, które dobiega z przylegającego do szosy wielkiego pola traw. Zatrzymują się na parkingu przy kościele pod dziwnym wezwaniem Czarnego Kamienia Odkupiciela. W pobliżu nie ma nikogo, a dziecinny głos dobiega z niedaleka, więc decydują się wejść w gąszcz i wyprowadzić chłopca na bezpieczną drogę. Jednakże Becky i Cal szybko gubią się w trawie. Spotkanie z ludźmi w niej żyjącymi będzie dla nich zabójcze... [notka wydawcy]