James Marsden, Amber Heard w ekranizacji "Bastionu" Kinga

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Marsden%2C+Amber+Heard+w+ekranizacji+%22Bastionu%22+Kinga-133602
Wszystko wskazuje na to, że Josh Boone znalazł już gwiazdy "The Stand". Projekt, który pierwotnie reżyser planował na widowisko kinowe, ostatecznie powstanie w formie serialu dla platformy CBS All Access.


Oto, kogo zobaczymy w serialu, pod warunkiem, że negocjacje zakończą się po myśli obu stron.

James Marsden ("Westworld") miałby zagrać głównego bohatera, Stu Redmana, Teksańczyka, pierwszą osobę, u której stwierdzono odporność na wirus niszczący ludzką populację. Został przywódcą niedobitków z tak zwanej wolnej strefy i stanął do konfrontacji z demonicznym Randallem Flaggiem.

Amber Heard ("Aquaman") przysposabia się do roli Nadine Cross, kiedyś nauczycielki z prywatnej szkoły, która wierzy, że ma do spełnienia ważną rolę stojąc u boku Flagga.

Whoopi Goldberg ("Nie ma jak u siostry") negocjuje rolę Matki Abagail, która twierdzi, że jest Głosem Boga i prowadzi uratowanych z epidemii do Boulder w stanie Kolorado.

Greg Kinnear ("Jednakowo inni") może zagrać profesora Glena Batemana, który towarzyszy Stu Redmanowi.

Odessa Young ("Assassination Nation") typowana jest do roli Frannie Goldsmith, ciężarnej kobiety, która opuściła swoją społeczność w towarzystwie Harolda Laudera, ale zakochuje się w Stu.

Henry Zaga ("Nowi mutanci") negocjuje udział jako głuchoniemy Nick Andros.

"The Stand" ma się składać z 10 odcinków.