Kogo gra James Marsden w filmie Tarantino?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kogo+gra+James+Marsden+w+filmie+Tarantino-128610
Czyżby Quentin Tarantino zamierzał obsadzić w "Once Upon a Time in Hollywood" wszystkich mniej lub bardziej znanych hollywoodzkich aktorów? Angaż w filmie dostał właśnie James Marsden, ostatnimi czasy grający w serialu "Westworld". Do obsady dołączyła też dziecięca aktorka Julia Butters ("Nie ma lekko").

GettyImages-888031248.jpg Getty Images © Matt Winkelmeyer

Akcja obrazu ma się rozgrywać w 1969 roku w Los Angeles. Główni bohaterowie to Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i Cliff Booth (Brad Pitt). Rick był kiedyś gwiazdą westernowego serialu telewizyjnego. Cliff to jego kumpel i kaskader. Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood epoki hipisów, które różni się bardzo od Fabryki Snów, którą zastali, kiedy przybyli tu przed laty z nadzieją zrobienia kariery. Mimo to Rick mieszka w całkiem dobrej okolicy, a jego sąsiadką jest słynna Sharon Tate (Margot Robbie).

Dziennikarz magazynu "Variety" Justin Kroll zdradził, że przedstawiciele studia na wszelki wypadek zabronili mu informować, kogo gra Marsden. To intrygujące: dotychczas zdradzano, w kogo wcielą kolejni dołączający do obsady aktorzy. Jak myślicie, co stoi za tą zagadką?

W obsadzie znaleźli się również m.in. Al Pacino, Burt Reynolds, Dakota Fanning, Tim Roth, Kurt Russell, Michael Madsen, Luke Perry i Damian Lewis.

Zdjęcia ruszają latem. Premierę zaplanowano na 9 sierpnia 2019 roku.