Jamie Foxx wróci jako Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2"!

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jamie+Foxx+wr%C3%B3ci+jako+Electro+z+%22Niesamowitego+Spider-Mana+2%22-139594
Jamie Foxx wróci jako Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2"!
Historia kinowych opowieści o Człowieku-Pająku właśnie stała się jeszcze bardziej zawikłana. Jak podaje portal The Hollywood Reporter Jamie Foxx dołączył do obsady trzeciego "Spider-Mana" z Tomem Hollandem.

Już samo to byłoby zaskakujące zważywszy, że Foxx był złoczyńcą w "Niesamowitym Spider-Manie 2". Jednak prawdziwą niespodzianką jest właśnie to, że powróci jako Electro - postać, którą grał w tamtym widowisku.

W ten sposób nowe "Spider-Man", który jest zarazem częścią MCU i komiksowego uniwersum Sony, jeszcze bardziej zaciera granice pomiędzy kolejnymi trylogiami o Człowieku-Pająku. Początek tego procesu miał już miejsce w dwójce, kiedy to J.K. Simmons powrócił jako J. Jonah Jameson, czyli postać z trylogii w reżyserii Sama Raimiego.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Nie wiemy więc, czy poza samym faktem grania tej samej postaci przez Foxxa znajdą się w filmie inne odniesienia do "Niesamowitego Spider-Mana 2".

"Spider-Man 3" ma trafić do kin pod koniec 2021 roku. Biorąc jednak pod uwagę niepewną sytuację pandemiczną, nie należy za bardzo przyzwyczajać się do tej daty.