Jared Leto zostanie gwiazdą "TRONu"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jared+Leto+zostanie+gwiazd%C4%85+%22TRONu%22-122035
Zaledwie parę dni temu pisaliśmy, że zdaniem Josepha Kosinskiego "TRON: Ascension", czyli kontynuacja filmu "TRON: Dziedzictwo", nie został skasowany, lecz jest jedynie w stanie czasowej hibernacji. Reżyser najwyraźniej miał nieaktualne dane. Jak bowiem podaje teraz portal The Hollywood Reporter, studio Disneya rzeczywiście planuje widowisko "TRON". Będzie to jednak reboot cyklu.


Co więcej wytwórnia ma już oko na aktora, który mógłby zostać gwiazdą nowego widowiska. Jest nim niedawny odtwórca roli Jokera w "Legionie samobójców"Jared Leto.

Szczegóły projektu nie są na razie znane, ponieważ jest on na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Nie zatrudniono jeszcze scenarzysty. Fabuła jednak ma być budowana na fundamentach położonych przez wrzucony do kosza tekst do "TRONu 3". Producentem całości został Justin Springer, który pracował przy części drugiej. Leto zapewne będzie jednym z producentów wykonawczych.

"TRON" z 1982 roku był historią Flynna, genialnego twórcy gier komputerowych. Włamuje się do głównego komputera swego dawnego pracodawcy i przypadkiem zostaje wciągnięty do wirtualnego świata, w którym będzie musiał  walczyć w niebezpiecznych rozgrywkach własnego projektu!