Sok spłynął! Jest pierwszy zwiastun "Beetlejuice Beetlejuice"! Michael Keaton i Winona Ryder wracają

Informacja nadesłana: Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jest+pierwszy+zwiastun+%22Beetlejuice+Beetlejuice%22-154709
Sok spłynął! Jest pierwszy zwiastun "Beetlejuice Beetlejuice"! Michael Keaton i Winona Ryder wracają
źródło: Materiały prasowe
Wreszcie jest! W sieci zadebiutował wyczekiwany zwiastun komedii grozy "Beetlejuice Beetlejuice". Tim Burton wraca za kamerę, a przed kamerą wracają Michael Keaton i Winona Ryder, którym towarzyszy nowa gwiazda, Jenna Ortega. Premiera 4 września. Zobaczcie trailer poniżej.
      

Michael Keaton zachwala "Beetlejuice Beetlejuice"
Michael Keaton opowiedział niedawno o pracy nad "Beetlejuice Beetlejuice" w programie "The Jess Cage Show". Od premiery pierwszej części mija w tym roku 36 lat, ale ze słów aktora wynika, że plan zrealizowania kontynuacji nie jest nowym pomysłem.

Trudno porównać "Sok z żuka" do czegokolwiek innego. Jest jedyny w swoim rodzaju. Ciągle to powtarzam, ale tak po prostu jest. Ten film jest jak dzieło sztuki, masz ochotę wziąć go i postawić w muzeum. Więc zrobienie tego znowu było trochę onieśmielające, powiedzmy, że trochę się tym denerwowałem. Ale już od dawna chciałem to zrobić i pomyślałem, że może powinniśmy dać temu szansę. Później jednak pomysł się rozmył, wydawało się, że nikt nie jest tym specjalnie podekscytowany. Straciłem więc zainteresowanie. Ale to zaczęło wracać, a Tim i ja rozmawialiśmy o tym na przestrzeni lat – mówił.

Keaton zapewnia też, że jest na co czekać. Zapewnił, że pod względem wizualnym film wygląda pięknie, a opowiedzianą w nim historię określił jako bardzo emocjonalną. 

To, co widziałem, wyszło bardzo fajnie – powiedział. Zamierzam obejrzeć to jeszcze raz po kilku drobnych poprawkach montażowych, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest super.
  

O czym opowiadał oryginalny "Sok z żuka"?

"Beetlejuice Beetlejuice" to kontynuacja filmu "Sok z żuka", który trafił na ekrany w 1988 roku. Opowiada on o młodym małżeństwie, które wprowadza się do zamieszkałego przez duchy domu. Aby pozbyć się nieproszonych gości, zjawy wzywają bioegzorcystę.


"Beetlejuice Beetlejuice" - zobaczcie zwiastun!


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones