FOTO: Oto Wolf Jackson. Kim jest grany przez Willema Dafoe bohater "Beetlejuice'a 2"?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Oto+Wolf+Jackson.+Kim+jest+grany+przez+Willema+Dafoe+bohater+%22Beetlejuice%27a+2%22-155921
FOTO: Oto Wolf Jackson. Kim jest grany przez Willema Dafoe bohater "Beetlejuice'a 2"?
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Tim Burton zgromadził na planie "Beetlejuice, Beetlejuice" plejadę gwiazd. Poza znanymi z oryginału Michaelem Keatonem, Catherine O'Harą i Winoną Ryder zobaczymy w nim m.in. Jennę Ortegę, Monicę Bellucci, Justina Theroux oraz Willema Dafoe. Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące jego postaci. 

Kim jest bohater Willema Dafoe w "Beetlejuice, Beetlejuice"? Zobacz zdjęcie z planu


W "Beetlejuice, Beetlejuice" Willem Dafoe wciela się w Wolfa Jacksona. Za życia był on aktorem, a doświadczenie w rolach policjantów i stróżów prawa po śmierci zapewniło mu posadę w wydziale ds. zbrodni w życiu po życiu. Wskazówką dotyczącą szczegółów jego przejścia na tamten świat może być jego wystający z głowy mózg. Zobaczcie go na pierwszym zdjęciu: Ostatnie role Willema Dafoe


Willema Dafoe mogliśmy ostatnio zobaczyć m.in. w filmach Roberta Eggersa ("Lighthouse", "Wiking"), Abla Ferrary ("Tommaso"), Wesa Andersona ("Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun", "Asteroid City"), Guillermo del Toro ("Zaułek koszmarów") czy Yórgosa Lánthimosa ("Biedne istoty"). Aktualnie jego filmografię zamykają "Rodzaje życzliwości", czyli nowy film greckiego reżysera, który zadebiutował na tegorocznym festiwalu w Cannes. Wśród zbliżających się produkcji z jego udziałem są m.in. "Nosferatu" Roberta Eggersa i opowiadający o kulisach powstania legendarnego programu satyrycznego "SNL 1975".

"Biedne istoty" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Biednych istotach": Zobacz zwiastun filmu "Beetlejuice, Beetlejuice"


Film "Beetlejuice, Beetlejuice" trafi na ekrany już we wrześniu. W tytułowej roli ponownie zobaczymy Michaela Keatona, któremu towarzyszyć będą m.in. znane z oryginału Winona Ryder i Catherine O'Hara oraz Jenna Ortega. Zobaczcie zwiastun: 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones