Josh Brolin wycięty z "Suburbiconu"

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Josh+Brolin+wyci%C4%99ty+z+%22Suburbiconu%22-124480
Jesteście ciekawi, dlaczego rola Josha Brolina została wycięta z "Suburbiconu", najnowszego filmu w reżyserii George'a Clooneya? Z odpowiedzią spieszy sam reżyser.


Nagraliśmy kilka scen z nim, grał trenera baseballu i był w tej roli prześmieszny. Ale po pierwszych seansach, stało się jasne, że tempo i napięcie filmu siadają przez te sceny. Musiałem więc napisać do niego tę okropną wiadomość w stylu: "Hej, nie uwierzysz, ale Twoje sceny w ogóle nie działają na korzyść tego filmu". To nie było sprawiedliwe, ale nie miałem wyboru. Szkoda, bo zagrał naprawdę świetnie. 

Akcja filmu rozgrywa się latem 1959 roku. Tytułowe miejsce to spokojna, idylliczna dzielnica na przedmieściach. Mieszkają w niej główni bohaterowie, rodzina Lodge'ów. Pewnego dnia życie familii zostanie brutalnie zakłócone. W efekcie mąż i ojciec Gardner Lodge odkryje nieznany mu dotąd mroczny świat, w którym zdrada, fałsz i przemoc są na porządku dziennym. 

Scenariusz dostarczyli bracia Coen, a w rolach głównych wystąpili  Matt Damon, Oscar Isaac i Julianne MoorePremierę filmu zaplanowano na 27 października.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones