Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Ju%C5%BC+jest+Obsada+%22Star+Wars%3A+Episode+VII%22+ujawniona-104509

Już jest! Obsada "Star Wars: Episode VII" ujawniona

  • Empire Online
  • autor: mw
  • Filmy
Gwiezdnowojenna załoga ma zaszczyt ogłosić obsadę "Star Wars: Episode VII" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu producentów oczekiwanej superprodukcji. Na zdjęciu ze studia Pinewood możecie zobaczyć odtwórców najważniejszych ról w komplecie. Poniżej zaś znajdziecie ich nazwiska. 

star-wars-episode-vii-casting-announcement.jpg


John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow dołączą do gwiazd oryginalnej sagi. Tymi są oczywiście Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew i Kenny Baker

Jesteśmy podekscytowani, mogąc wreszcie podzielić się obsadą filmu. To zarazem podniecające i surrealistyczne uczucie, podglądać spotkanie ukochanych przez fanów gwiazd z zupełnie nowymi, utalentowanymi aktorami. Wszyscy spotkaliśmy się tu, by ponownie ożywić wspaniały świat. Zdjęcia ruszają za parę tygodni i wszyscy dadzą z siebie wszystko. Tak, by fani byli z nas dumni - zapowiada reżyser J.J.Abrams ("W ciemność Star Trek"

Siódmy epizod gwiezdnej sagi wchodzi do kina 18 grudnia 2015 roku. Reyżseruje Abrams na podstawie scenariusza pisanego wspólnie z Lawrencem Kasdanem ("Imperium kontratakuje"). Kompozytorem  będzie tradycyjnie John Williams.  

Niespodzianek nie brakuje, za takie na pewno należy uznać nazwiska Serkisa i Gleesona. A jak Wam podoba się wybór producentów i reżysera?

zobacz też: