Adam Driver znów zagra u ekscentrycznego reżysera. Co szykuje tym razem Leos Carax?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Adam+Driver+i+Leos+Carax+szykuj%C4%85+nowy+film-154127
Adam Driver znów zagra u ekscentrycznego reżysera. Co szykuje tym razem Leos Carax?
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Adam Driver i francuski reżyser Leos Carax już raz połączyli siły, kręcąc wspólnie musical "Annette". Wygląda na to, że panowie szykują kolejny wspólny projekt. Informację o nim ujawniła Juliette Binoche.

Driver i Carax - znowu razem?

Juliette Binoche, która sama kilkakrotnie pracowała z Leosem Caraksem, ujawniła w wywiadzie dla "AnOther Magazine", że reżyser przygotowuje nowy film.

Wiem tylko tyle, że ma nowy projekt z Adamem Driverem, zdradziła Binoche. Dopytana, czy nie ma aby na myśli "Annette", aktorka odparła: Nie, to nowy film.

To tyle - nie wiemy, o czym opowie film, ani kiedy miałby powstać.

W międzyczasie Carax pokaże jednak światu inną produkcję: godzinny, autobiograficzny film "C’est Pas Moi" ("It’s Not Me"), który zapowiadany jest jako "refleksyjny esej". Możliwe, że zostanie on wyświetlony poza konkursem na nadchodzącym tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

"Annette" - zwiastun


  
"Annette" to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze. Zobaczcie zwiastun filmu:


Leos Carax - najważniejsze filmy


  
Leos Carax to francuski reżyser, laureat m.in. Cezara i Złotej Palmy dla najlepszego reżysera. W jego filmografii są takie tytuły jak "Boy Meets Girl" (1984), "Zła krew" (1986), "Kochankowie z Pont-Neuf" (1991), "Pola X" (1999), "Holy Motors" (2012) i "Annette" (2021).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones