Judd Apatow kręci dla Netfliksa komedię o koronawirusie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Judd+Apatow+kr%C4%99ci+dla+Netfliksa+komedi%C4%99+o+koronawirusie-140260
Judd Apatow kręci dla Netfliksa komedię o koronawirusie
źródło: Getty Images
autor: Rich Fury
Do grona wielkich nazwisk kręcących dla Netliksa dołączył właśnie kolejny uznany reżyser. Swoją następną komedię zrealizuje dla platformy Judd Apatow, twórca takich hitów, jak "40-letni prawiczek" czy "Wpadka". Apatow nie tylko stanie za kamerą, ale będzie film produkował i napisze jego scenariusz do spółki z Pam Brady.

Komedia nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo, że opowie o grupie aktorów, którzy utknęli w hotelu w czasie pandemii koronawirusa, probując dokończyć film.

Nie podano jeszcze, kto zagra, ale nieoficjalne źródła donoszą, że możemy się spodziewać spotkania tak wielkich nazwisk jak co najmniej w "Na noże". 

Fakt, że Apatow kręci dla Netfliksa jest też o tyle ważny, że to pierwszy projekt, jaki reżyser nie będzie realizował dla wytwórni Universal, z którą współpracował nieprzerwanie, począwszy od 2005 roku i "40-letniego prawiczka". 

Źródła donoszą, że podczas gdy Universal mierzy się z problemami finansowymi z powodu paraliżu wywołanego pandemią, streamingowy gigant nie miał problemu z wyłożeniem potrzebnej kwoty na film Apatowa