KONKURS: Wygraj soundtrack do "Les Miserables Nędznicy"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/KONKURS%3A+Wygraj+soundtrack+do+%22Les+Miserables+N%C4%99dznicy%22-92481
Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania czekają płyty z soundtrackiem "Les Miserables Nędznicy". Film wchodzi jutro do polskich kin.

Aby zawalczyć o nagrody, musicie kliknąć
TUTAJ."Les Miserables Nędznicy" to adaptacja filmowa musicalu na podstawie powieści Victora Hugo, który odniósł ogromny sukces na scenach całego świata (ponad 60 mln widzów w 42 krajach), przetłumaczonego na 21 języków.
 
Filmowej adaptacji podjął się zdobywca Oscara – Tom Hooper, a w głównych rolach występują takie sławy Hollywood jak: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Eddie Redmayne, Aaron Tveit, Samantha Barks oraz Helena Bonham Carter i Sacha Baron Cohen.
 
Akcja "Les Miserables Nędznicy" dzieje się w 19-wiecznej Francji i opowiada czarującą historię niespełnionych marzeń, nieodwzajemnionej miłości, namiętności, poświęcenia i odkupienia – ponadczasowe świadectwo istoty  człowieczeństwa.  Jackman gra rolę byłego więźnia Jean’a Valjeana, od lat ściganego przez bezwzględnego policjanta Javerta (Crowe) po tym, tak łamie zasady swojego warunkowego zwolnienia. Kiedy Valjean zgadza zaopiekować się małą Cosette, córką koleżanki z fabryki - Fantine (Hathaway), ich życie zmienia się już na zawsze.
 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones