KONKURS BATTLEFIELD: Wygraj PS4 z BF: Hardline!

https://www.filmweb.pl/news/KONKURS+BATTLEFIELD%3A+Wygraj+PS4+z+BF%3A+Hardline-110850
Wskażcie najlepszy duet "glina-bandzior" w filmie, uzasadnijcie i zgarniajcie nagrody - PS4 z nowym "Battlefield: Hardline", nowe gry od EA i filmy akcji. Z okazji premiery nowego "Battlefielda" zapraszamy Was do KONKURSU - TUTAJ.

Kilka naszych typów znajdziecie poniżej.

"Battlefield: Hardline"

John McClane vs Hans Gruber ("Szklana Pułapka")

Nie ma chyba bardziej wzorcowego sensacyjnego filmu akcji niż pierwsza "Szklana pułapka". Do dziś z zapartym tchem śledzimy zmagania detektywa McClane'a próbującego uratować żonę i zakładników z opanowanego przez terrorystów budynku Nakatomi Plaza. John McClane nie byłby jednak postacią kompletną, gdyby nie jego główny przeciwnik - bezwzględny i chciwy Hans Gruber. Pozorny idealista Gruber poświęci wszystko dla kasy, a skrzący się od ciętych ripost i brutalnej akcji pojedynek tych dwóch stanowi o wielkości filmu McTiernana.


John McClane i Hans Gruber

Vincent Hanna vs Neil McCauley ("Gorączka")

- Nie wolno przywiązywać się do czegoś, czego w razie wpadki nie porzucisz w ciągu 30 sekund.
Ten chłodny cytat z kultowej, pełnej napięcia sceny rozmowy między bohaterami granymi przez Pacino i De Niro idealnie definiuje sensacyjne arcydzieło, a jednocześnie szczytowe osiągnięcie w karierze Michaela Manna. Zimna, przefiltrowana błękitem sceneria miejskiej dżungli to idealne tło dla pojedynku między dwoma profesjonalistami - bezwzględnym złodziejem Neilem i jeszcze bardziej zdeterminowanym, bezkompromisowym gliną Vincentem. Mimo że spotykają się na ekranie tylko w 2 scenach, napięcie i siłę rażenia pojedynku wielkich protagonistów "Gorączki" czujemy jeszcze długo po seansie. A wszystko przeplatane idealnie zaaranżowanymi scenami akcji oraz jedną z najlepszych strzelanin w historii kina. Majstersztyk.

Vincent Hanna i Neil McCauley

Franz Maurer vs Gross "Siwy" ("Psy")

Korespondencyjny pojedynek prowadzą też rodzimi twardziele: Franz Maurer (Bogusław Linda) i Gross (Janusz Gajos) z kultowych "Psów" Pasikowskiego, bodaj najlepszego polskiego filmy sensacyjnego. Obaj są reliktami poprzedniej epoki, a nowe czasy wymuszają na nich bezwzględność i pełną brutalności walkę o przetrwanie. Z tego pojedynku tylko jeden może wyjść żywy… choć o zwycięstwie nie ma tu mowy.

Franz Maurer i Gross "Siwy"

Jeśli brakuje Wam Waszych faworytów, chcielibyście oddać swój głoś na Waltera White'a, Komisarza Gordona lub zupełnie inny duet, wchodźcie na stronkę KONKURSU i głosujcie podając uzasadnienie.
Zapraszamy do zabawy TUTAJ.


Heisenberg (w duecie również w konkursowej ankiecie).
Informacja sponsorowana
Udostępnij: