Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Kate+Bosworth+z+b%C5%82ogos%C5%82awie%C5%84stwem+siostry+Sharon+Tate-127361

Kate Bosworth z błogosławieństwem siostry Sharon Tate

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy
W Hollywood trwa moda na kręcenie filmów opowiadających o zamordowanej przez "Rodzinę" Charlesa Mansona Sharon Tate. Jednak tylko jeden z nich zyskał poparcie bliskich aktorki. Siostra Tate, Debra Tate, właśnie publicznie wsparła obraz przygotowywany przez Michaela Polisha, którego gwiazdą jest jego żona Kate Bosworth, zatytułowany po prostu "Tate" (wcześniej znanym jako "Sharon Tate And The Manson Murders").

GettyImages-927434458.jpg
Getty Images © Dia Dipasupil


Co więcej, została producentką obrazu. Zaś sam reżyser zadeklarował chęć współpracy z członkami rodziny Tate'ów tak, by jego opowieść była jak najbliższa prawdzie, a w każdym razie tej jej formie, której hołdują bliscy zamordowanej aktorki.

Pozostałe dwa projekty, które opowiadają o Sharon Tate i jej morderstwie, to: "Once Upon a Time In Hollywood" Quentina Tarantino (gdzie aktorkę może zagrać Margot Robbie) i "The Haunting of Sharon Tate" (z Hilary Duff w roli głównej).

Oba te projekty Debra Tate ostro skrytykowała nazywając je tanią prowokacją i próbą czerpania zysku z tragedii, której 50. rocznica przypadać będzie w przyszłym roku.