Keanu Reeves zmęczony Johnem Wickiem? Producent chce części piątej

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+zm%C4%99czony+Johnem+Wickiem+Czy+%22John+wIck+5%22+powstanie-152120
Keanu Reeves zmęczony Johnem Wickiem? Producent chce części piątej
źródło: Materiały prasowe
UWAGA! PONIŻSZY NEWS ZDRADZA ZAKOŃCZENIE FILMU "JOHN WICK 4"!

Producent Basil Iwanyk zdradził, że Keanu Reeves był zmęczony pod koniec kręcenia widowiska "John Wick 4" i poprosił o to, by jego bohater mógł umrzeć w spokoju. Jakie są wobec tego szanse na kolejną część serii?
   

Keanu Reeves nie ma już siły grać Johna Wicka?

W finałowej sekwencji "Johna Wicka 4" tytułowy bohater bierze udział w pojedynku na pistolety z Caine'em (Donnie Yen) i złym Markizem (Bill Skarsgård) na szczycie schodów do bazyliki Sacré-Cœur w Paryżu. Chociaż Wickowi udaje się zabić Markiza, sam zostaje ranny. Wydaje się, że umiera - tym bardziej, że później widzimy jego nagrobek. Ale margines wątpliwości pozostaje: możliwe, że bohater jedynie sfingował własną śmierć.

Realizacja tych filmów jest bardzo wyczerpująca i odbija się na Keanu, zarówno fizycznie jak i emocjonalnie, powiedział producent Basil Iwanyk w nowym wywiadzie. Pod koniec zdjęć zawsze mówi "nie mogę już tego więcej robić" i zgadzamy się z nim. Jest wówczas cieniem samego siebie, bo wchodzi w to na całego. Tym razem powiedział "pod koniec tego filmu chcę zostać definitywnie zabity". A my na to: "wiesz co, zostawimy sobie dziesięcioprocentowy margines".

22 września zadebiutuje serialowy spin-off "Johna Wicka", serial "The Continental", w obsadzie którego znalazł się m.in. Mel Gibson.

"Continental: W świecie Johna Wicka" - zwiastun

Jakie są szanse na "Johna Wicka 5"?Iwanyk zdradził, że Keanu Reeves i reżyser Chad Stahelski mają spotkać się, by ustalić, jaką historię można opowiedzieć w potencjalnej kolejnej części cyklu.

Zawsze opisuję to tak: oni są jak Paul McCartney i John Lennon, a ja jestem Ringo. Zadzwonią do mnie i dadzą mi znać: "dobra, robimy to, historia będzie taka i taka", dodał producent.

Iwanyk nie obiecuje, że "John Wick 5" powstanie, ale powiedział: Wszyscy chcemy kolejnego "Johna Wicka". Nie wiemy, jak mógłby wyglądać, ani kiedy powstanie, ale lubimy siebie nawzajem i kochamy ten świat.

A Wy? Chcielibyście powrotu Johna Wicka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones