Kevin Costner ujawnia szczegóły zwolnienia z "Yellowstone" podczas rozprawy rozwodowej

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Costner+ujawnia+szczeg%C3%B3%C5%82y+zwolnienia+z+serialu+%22Yellowstone%22+%E2%80%93+Filmweb-151944
Kevin Costner ujawnia szczegóły zwolnienia z "Yellowstone" podczas rozprawy rozwodowej
W maju tego roku potwierdzono, że cieszący się olbrzymią popularnością wśród widzów serial "Yellowstone" zakończy się na 5. sezonie. Powody stojące za decyzją producentów do tej pory nie były znane. Szczegóły ujawnił sam Kevin Costner, który na początku tego roku zdobył Złoty Glob za swoją pierwszoplanową kreację Johna Duttona. Aktor opowiedział o serialu i kulisach zwolnienia podczas swojej rozprawy rozwodowej. Zapowiedział też, że prawdopodobnie pozwie twórców.

Serial "Yellowstone" – dlaczego zrezygnowano z kolejnych sezonów?W odpowiedzi na pytanie postawione przez prawnika swojej żony Costner opowiedział, że początkowo podjął negocjacje z twórcami "Yellowstone" w sprawie kręcenia zarówno 5., jak i 6. oraz 7. sezonu serialu. Na drodze stanęły jednak – jak to nazwał – "problemy z kreatywnością". Starałem się przełamać impas, ale odeszli – powiedział. Podczas zeznań Costner otwarcie poinformował również, iż: "prawdopodobnie pójdzie do sądu" w tej sprawie. 

Kevin Costner w serialu "Yellowstone"
Jak się okazało, Costner otrzymał gażę za 5. sezon serialu, który nie został jeszcze ukończony. Na razie nakręcono połowę zdjęć sezonu, który z założenia ma być podzielony na pół. 

Źródła donoszą, że aktor starał się okroić 65 dni zdjęciowych do pierwszej części do 50, a w przypadku drugiej części dysponował jedynie tygodniem. 

Na przeszkodzie miała stanąć realizacja reżyserskiego filmu Costnera pt. "Horizon", którego scenariusz także współtworzył. Aktor miał podobno w planach nakręcić pierwszą część 5. sezonu "Yellowstone", następnie zrobić "Horizon", a potem wrócić na kolejne odcinki "Yellowstone".

Twórcy "Yellowstone" nie udzielili komentarza w tej sprawie. 

"Yellowstone" – o czym opowiada?John Dutton stawia czoła przeszłości, rodzinie oraz politykom, aby obronić swoje rancho przed bezwzględnymi deweloperami. Na jego drodze stoją również rdzenni mieszkańcy rezerwatu i inni wrogowie, którzy chcą kontrolować jego ziemię.

Zwiastun serialu "Yellowstone"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones