Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Kolejna+ods%C5%82ona+%22Power+Rangers%22+powstanie+w+Paramouncie-131778

Kolejna odsłona "Power Rangers" powstanie w Paramouncie?

  • MovieWeb
  • autor: łm
  • Filmy
Jak donoszą amerykańskie portale, Hasbro prowadzi rozmowy z wytwórnią Paramount w sprawie realizacji nowego filmu z serii "Power Rangers".

1.jpg


Obie firmy współpracują ze sobą od ponad dekady przy cyklu "Transformers", który zarobił na całym świecie ponad 4,3 mld dolarów.

Ostatnia odsłona "Power Rangers" trafiła na ekrany w 2017 roku. Zrealizowany do spółki ze studiem Lionsgate film okazał się kasową porażką, zarabiając na całym świecie zaledwie 142 miliony dolarów przy 100-milionowym budżecie. Firma zabawkarska wciąż wierzy jednak w komercyjny potencjał tytułowej drużyny superbohaterów i dlatego chciałaby dać jej jeszcze jedną szansę.

"Power Rangers" to historia pięciorga licealistów. Każdy z nich będzie musiał przeistoczyć się w kogoś niezwykłego, kiedy dowie się, że ich miasteczko Angel Grove – i cały świat – stoi na krawędzi zagłady za sprawą pozaziemskiego zagrożenia. Będąc wybrańcami przeznaczenia, bohaterowie odkrywają, że są ostatnią nadzieją na uratowanie planety. Aby tego dokonać, muszą przezwyciężyć gnębiące ich życiowe problemy i zjednoczyć się jako Power Rangers, zanim będzie za późno.

zobacz też: