Kolejna odsłona "Power Rangers" powstanie w Paramouncie?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kolejna+ods%C5%82ona+%22Power+Rangers%22+powstanie+w+Paramouncie-131778
Jak donoszą amerykańskie portale, Hasbro prowadzi rozmowy z wytwórnią Paramount w sprawie realizacji nowego filmu z serii "Power Rangers".


Obie firmy współpracują ze sobą od ponad dekady przy cyklu "Transformers", który zarobił na całym świecie ponad 4,3 mld dolarów.

Ostatnia odsłona "Power Rangers" trafiła na ekrany w 2017 roku. Zrealizowany do spółki ze studiem Lionsgate film okazał się kasową porażką, zarabiając na całym świecie zaledwie 142 miliony dolarów przy 100-milionowym budżecie. Firma zabawkarska wciąż wierzy jednak w komercyjny potencjał tytułowej drużyny superbohaterów i dlatego chciałaby dać jej jeszcze jedną szansę.

"Power Rangers" to historia pięciorga licealistów. Każdy z nich będzie musiał przeistoczyć się w kogoś niezwykłego, kiedy dowie się, że ich miasteczko Angel Grove – i cały świat – stoi na krawędzi zagłady za sprawą pozaziemskiego zagrożenia. Będąc wybrańcami przeznaczenia, bohaterowie odkrywają, że są ostatnią nadzieją na uratowanie planety. Aby tego dokonać, muszą przezwyciężyć gnębiące ich życiowe problemy i zjednoczyć się jako Power Rangers, zanim będzie za późno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones