Nowi "Power Rangers" od scenarzysty "Titans"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowi+%22Power+Rangers%22+od+scenarzysty+%22Titans%22-139977
Nowi "Power Rangers" od scenarzysty "Titans"
Nowa wersja "Power Rangers" ma już scenarzystę. Pełnometrażowy film, za kamerą którego stanie Jonathan Entwistle ("The End of the F***ing World", "To nie jest OK"), napisze Bryan Edward Hill.

Hill ma na swoim koncie seriale "Titans" i "Ash kontra martwe zło". Napisał też film "Mechanik: Czas zemsty". Teraz pomoże Entwistle'owi, który ma położyć fundamenty pod nowe uniwersum Power Rangers, w którego skład wejdą zarówno filmy, jak i seriale. Nad ich realizację czuwa studio eOne oraz nadzorująca je firma Hasbro.

"Power Rangers" to opowieść o grupie obdarzonych supermocami licealistów, którzy walczą z kosmicznymi siłami zła. Najpopularniejszą odsłoną przygód bohaterów był jak dotąd serial telewizyjny z lat 90. Powstały również trzy filmy pełnometrażowe o przygodach Wojowników Mocy: "Power Rangers" z 1995, "Power Rangers Turbo" z 1997 oraz nakręcony w 2017 roku reboot. Ostatnie widowisko miało zainicjować nowy kinowy cykl o przygodach dzielnych wojowników. Niestety, projekt okazał się finansową klapą, zarabiając zaledwie 142 miliony dolarów przy 100-milionowym budżecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones