Koniec serii "Obecność". Znamy datę premiery ostatniej części

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Koniec+serii+%22Obecno%C5%9B%C4%87%22.+Znamy+dat%C4%99+premiery+ostatniej+cz%C4%99%C5%9Bci.+Patrick+Wilson+i+Vera+Farmiga+w+obsadzie-156386
Koniec serii "Obecność". Znamy datę premiery ostatniej części
Jak wiadomo, Warner Bros. szykuje czwartą część cyklu "Obecność". Teraz studio ogłosiło, kiedy możemy spodziewać się jego premiery.

"Obecność 4" za rok w kinachNiezatytułowany film ma stanowić zamknięcie głównego cyklu, którego bohaterami są Ed i Lorraine Warrenowie. Warner Bros. amerykańską datę premiery wyznaczył na 5 września 2025 roku.

Wybór daty jest o tyle zaskakujący, że tydzień wcześniej do kin wejdzie inny horror - "Insidious 6", czyli szósta część cyklu "Naznaczony". W obu seriach występuje Patrick Wilson.


O "Obecności 4" na chwilę obecną nie wiemy praktycznie nic. Fabuła trzymana jest w tajemnicy i pewny jest tylko powrót Wilsona oraz Very Farmigi.

Znamy też nazwisko reżysera. To Michael Chaves. Jest on weteranem cyklu. Ma na swoim koncie zarówno "Obecność 3: Na rozkaz diabła", jak i dwa spin-offy: "Topielisko. Klątwa La Llorony" oraz "Zakonnica II".

Zwiastun filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones