Ronan w ekranizacji książki autora "Może pora z tym skończyć"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Saoirse+Ronan+w+ekranizacji+ksi%C4%85%C5%BCki+autora+%22Mo%C5%BCe+pora+z+tym+sko%C5%84czy%C4%87%22-142758
Ronan w ekranizacji książki autora "Może pora z tym skończyć"
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Saoirse Ronan ("Małe kobietki"), Paul Mescal ("Normalni ludzie") i LaKeith Stanfield ("Judasz i Czarny Mesjasz") zagrają główne role w dreszczowcu science fiction "Foe". To ekranizacja powieści Iana Reida, autora literackiego pierwowzoru "Może pora z tym skończyć".

Akcja filmu ma się rozgrywać w niedalekiej przyszłości. Junior (Mescal) i Hen (Ronan) są młodym małżeństwem mieszkającym samotnie na odciętej od świata farmie. Pewnej nocy do drzwi ich domu puka nieznajomy mężczyzna o imieniu Terrance (Stanfield). Przybysz przynosi wiadomość, która wywraca życie pary do góry nogami: Junior został wylosowany do wzięcia udziału w trwającej dwa lata misji na eksperymentalną stację kosmiczną krążącą wokół Ziemi. Pod nieobecność męża Hen towarzystwa ma  dotrzymywać biomechaniczny duplikat Juniora.

Zdjęcia ruszają w styczniu w Australii. Za kamerą stanie Garth Davis ("Lion. Droga do domu"), który napisał również scenariusz filmu do spółki z Ianem Reidem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones