Leslie Jones o The Slap: "To było upokarzające". Skrytykowała Willa Smitha

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Leslie+Jones+o+The+Slap%3A+%22To+by%C5%82o+upokarzaj%C4%85ce%22.+Skrytykowa%C5%82a+Willa+Smitha-152108
Leslie Jones o The Slap: "To było upokarzające". Skrytykowała Willa Smitha
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Leslie Jones opowiedziała o swoich odczuciach względem The Slap. W wywiadzie z magazynem "People" zdradziła, że wydarzenie to wywarło bardzo negatywne skutki na Chrisa Rocka, z którym od lat się przyjaźni. To było upokarzające, naprawdę miało na niego wpływ. Ludzie muszą zrozumieć, że jego córki, jego rodzice to widzieli. Musiał iść na terapię ze swoimi córkami – powiedziała. 

GettyImages-458284950.jpg Getty Images © NBC
Rok 2014. Leslie Jones i Chris Rock na planie "Saturday Night Live"

Leslie Jones o The Slap


Leslie Jones, która oglądała transmisję z oscarowej gali w domu, powiedziała, że była wściekła, gdy zobaczyła na ekranie, co się stało. Jej zdaniem organizatorzy nie zareagowali na sytuację we właściwy sposób. Skrytykowała też Willa Smitha, który krótko po spoliczkowaniu Chrisa Rocka odbierał Oscara za najlepszą rolę męską w dramacie "King Richard: Zwycięska rodzina". W swojej przemowie aktor przeprosił Amerykańską Akademię Filmową i inne nominowane do nagrody osoby, ale nie Chrisa Rocka. Zrobił to dopiero dzień później, za pośrednictwem Instagrama.

Więcej o sytuacji możecie przeczytać tutaj: The Slap: Will Smith najpierw balował, potem wirtualnie przeprosił Chrisa Rocka.

Zobacz zwiastun stand-upu "Chris Rock: Selective Outrage"


Prawie rok później Chris Rock odniósł się do wydarzenia w zrealizowanym dla Netfliksa stand-upie "Selective Outrage". Było to pierwsze tego typu wydarzenie transmitowane przez platformę na żywo. Zobaczcie krótką zapowiedź wideo:  Skąd znamy Leslie Jones?


Leslie Jones to amerykańska aktorka i komiczka. Występowała w takich filmach jak "Asy bez kasy", "Ghostbusters. Pogromcy duchów", "Giń, 2020!" czy "Książę w Nowym Jorku 2". Regularnie pojawiała się też w programie "Saturday Night Live". Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w serialu "Nasza bandera znaczy śmierć". W przygotowaniu jest dramat "I Am Maurice", w którym partneruje Chrisowi Rockowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones