Lin Shaye zapowiada zaskakująco straszną czwartą część "Naznaczonego"

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lin+Shaye+zapowiada+zaskakuj%C4%85co+straszn%C4%85+czwart%C4%85+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+%22Naznaczonego%22-120653
Lin Shaye zapowiada zaskakująco straszną czwartą część "Naznaczonego"
Lin Shaye - jedna z gwiazd serii "Naznaczony", wcielająca się w postać obdarzonej talentem parapsychologicznym Elise Rainier - ujawniła co nieco na temat nadchodzącej, czwartej części cyklu. Co zobaczymy w "Insidious: Chapter 4"?


Po pierwsze, film będzie - podobnie jak "Naznaczony 3" - prequelem. Cofniemy się do początków Elise, poznamy ją na innym etapie życia, zdradziła aktorka. Akcja rozpocznie się tuż po wydarzeniach z części trzeciej, gdy razem ze Specsem i Tuckerem zakłada ona firmę Spectral Sightings. Bohaterowie mieszkają teraz razem w jej domu. Dwaj mężczyźni są jak jej niesforni synowie.

Historia rozpocznie się więc w bardzo wesołym momencie, a potem zaczną się schody. To fantastyczna opowieść, która przybliża sedno mojej postaci. Poznamy jej rodzinę, matkę, ojca, jej rodzine strony w Nowym Meksyku. Tam będzie toczyć się akcja, a Elise postanowi odnaleźć łotra, który ją nawiedza. Myślę, że fani będą zadowoleni. Film będzie straszny w sposób, jakiego nie oczekujecie.

Reżyseruje Adam Robitel ("Opętana"). Premiera: 20 października 2017.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones