Lohan dziczeje na planie "Strasznego filmu 5", boi się nawet Charlie Sheen

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lohan+dziczeje+na+planie+%22Strasznego+filmu+5%22%2C+boi+si%C4%99+nawet+Charlie+Sheen-88843
Aktorka Lindsay Lohan coraz bardziej daje się we znaki producentom "Strasznego filmu 5". Gwiazda przybyła wprawdzie na plan filmu do Atlanty, ale wygląda na to, że zrobi wszystko, aby z niego wylecieć. Inna kwestia, że będzie to trudniejsze, niż myśli.

Lohan nie potrafi skupić się na krótkim tekście, jest opryskliwa dla ekipy, niezadowolona z garderoby, notorycznie się spóźnia, wymawia się zapaleniem płuc i biega do swojego lekarza po kolejne zwolnienia. Producenci są jednak nieugięci i nie chcą pozbyć się rozkapryszonej gwiazdy. Partnerujący jej Charlie Sheen wyraził nawet obawę o to, czy Lindsay "będzie w stanie zagrać swoje kwestie". A jeśli Charlie Sheen wyraża o kogoś obawę na planie, to wiedz, że coś się dzieje.   

W ostatnim czasie Lohan udało się przekształcić publiczne zainteresowanie jej prywatnym życiem w zainteresowanie jej odradzającą się karierą. Aktorka niedawno zakończyła zdjęcia do biografii "Liz & Dick", w której wciela się w legendarną Elizabeth Taylor. Partneruje jej Grant Bowler, który gra Richarda Burtona.

W "Strasznym filmie 5" oprócz Lohan ma pojawić się Ashley Tisdale. Premiera planowana jest na 19 kwietnia 2013.