"Zakręcony piątek 2": Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan są już na planie

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Zakr%C4%99cony+pi%C4%85tek+2%22%3A+Jamie+Lee+Curtis+i+Lindsay+Lohan+s%C4%85+ju%C5%BC+na+planie-156226
"Zakręcony piątek 2": Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan są już na planie
Pamiętacie "Zakręcony piątek"? To było bardzo dawno temu... Są jednak tacy, którzy nigdy nie zapominają. Po 21 latach Disney postanowił odświeżyć swój hit i nakręcić drugą część. W obsadzie jest już Julia Butters, która zwróciła uwagę widzów występem w "Pewnego razu... w Hollywood". 

Swoje role w komedii powtórzą Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan. Na Twitterze zadebiutowało ich pierwsze wspólne zdjęcie z planu. A opis zdradza też datę premiery.


"Zakręcony piątek 2": Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan na pierwszym zdjęciu
"Zakręcony piątek 2": kiedy zdjęcia?Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia rozpoczną się już niebawem w Los Angeles. Aktualną wersję scenariusza napisała Elyse Hollander. Na razie nie wiadomo, czy sequel trafi do kin, czy też zadebiutuje od razu na Disney+. Wiadomo natomiast, że premiera planowana jest na 2025 rok. 

O czym opowiadał "Zakręcony piątek"?

 

"Zakręcony piątek" to adaptacja powieści Mary Rodgers z 1972 roku. Film opowiadał o przepracowanej matce, Tess (Jamie Lee Curtis), i jej nastoletniej córce, Annabell (Lindsay Lohan), które nie potrafią się porozumieć. Gdy kobiety niespodziewanie zamieniają się ciałami, każda z nich będzie mogła spojrzeć na życie drugiej z innej perspektywy.    

Film wyreżyserował Mark Waters ("Wredne dziewczyny", "Duchy moich byłych"). Scenariusz napisali Leslie Dixon i Heather Hach, a obsadzie znaleźli się również m.in. Chad Michael Murray, Harold Gould, Mark Harmon, Christina Vidal i Stephen Tobolowsky. "Zakręcony piątek" zarobił na całym świecie 160 milionów dolarów. 

Zwiastun filmu "Zakręcony piątek"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones