Luc Besson wraca! Od piątku w kinach jego "Dogman"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Luc+Besson+wraca+Od+pi%C4%85tku+w+kinach+jego+%22Dogman%22-152841
Luc Besson wraca! Od piątku w kinach jego "Dogman"
Luc Besson, którego filmy ukształtowały całe pokolenia, powraca z hitem na miarę swoich największych osiągnięć! Już w najbliższy piątek, 17 listopada, do kin w całej Polsce trafi jego nowego dzieło - "Dogman".

O filmie "Dogman"Czy psy można kochać bardziej od własnej rodziny?

Douglas (Caleb Landry Jones) nie ma co do tego wątpliwości. Potworne tortury, którym poddany został jako dziecko przez fundamentalistycznie religijnych ojca i brata, zmieniły go na zawsze. Już jako dorosły Douglas szuka sprawiedliwości, tożsamości i miejsca dla siebie, eksperymentuje i chwyta dzień. Towarzyszą mu w tym wierne psy, które okażą się nie tylko lekarstwem na samotność, ale i świetnymi kompanami w walce z gangiem terroryzującym miasto...

 
Po tym seansie natychmiast pobiegniesz do domu, by powiedzieć swojemu psu, że go kochasz.

Pokazywany w konkursie głównym na festiwalu w Wenecji "Dogman" to wielki powrót Luca Bessona, twórcy kultowego "Leona Zawodowca", "Wielkiego błękitu" i "Piątego elementu". Z kolei Caleb Landry Jones ( "Nitram", "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"), laureat Złotej Palmy w Cannes, daje popis aktorskiego kunsztu, zachwyca i hipnotyzuje rolą porównywaną do dokonania Joaquina Phoenixa w "Jokerze".

Psi kinomani przejęli Kino Muza w Poznaniu, by jako pierwsi zobaczyć film "Dogman". Materiał wideo obejrzycie TUTAJ.
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones