Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/M%C5%82oda+gwardia+wraca+do+%22Jurassic+World+3%22-135406

Młoda gwardia wraca do "Jurassic World 3"

  • Coming Soon
  • autor: mw
  • Filmy
Trzecia część "Jurassic World" powoli się wykluwa, a do obsady dołączają starzy znajomi. Daniella Pineda ponownie wcieli się w postać Zii Rodriguez, a Justice Smith jeszcze raz pojawi się na ekranie jako Franklin Webb. Główne role zagrają oczywiście Chris Pratt i Bryce Dallas Howard.

GettyImages-972998054.jpg
Getty Images © Kevin Winter


Przypomnijmy też, iż wcześniej Laura Dern ujawniła, że powróci jako dr Ellie Sattler z oryginalnego "Parku jurajskiego". Ogłosiła również, że w obsadzie jest Sam Neill, który ponownie zagra dr. Alana Granta. Spotkają na planie Jeffa Goldbluma, który jako dr Ian Malcolm powrócił już w drugiej części "Jurassic World". Fani oryginalnego filmu będą zatem wniebowzięci. 

Za kamerą stanie autor "Jurassic World" Colin Trevorrow. Scenariusz przygotowała Emily Carmichael we współpracy z reżyserem na bazie pomysłu Trevorrowa i Dereka Connolly'ego.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. "Jurassic World: Upadłe królestwo" zakończyło się wydostaniem dinozaurów na wolność. Konsekwencje tego wydarzenia fani poznali w krótkometrażówce "Battle at Big Rock". 

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię