Obsada "Księgowego 2" powiększa się. Kto dołączył do Bena Afflecka?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Obsada+%22Ksi%C4%99gowego+2%22+powi%C4%99ksza+si%C4%99.+Kto+do%C5%82%C4%85czy%C5%82+do+Bena+Afflecka-155021
Obsada "Księgowego 2" powiększa się. Kto dołączył do Bena Afflecka?
Daniella Pineda ("Jurassic World: Upadłe królestwo"), Allison Robertson, Robert Morgan ("Babilon") i Grant Harvey ("Wyzwolenie") dołączyli do obsady filmu "The Accountant 2". Nad sequelem thrillera "Księgowy" z Benem Affleckiem pracuje Amazon MGM Studios.

Co wiemy o "Księgowym 2"?


"The Accountant 2" początkowo miał być projektem Warner Bros., ale ostatecznie trafił do Amazon MGM Stuios. W tytułowej roli ponownie zobaczymy Bena Afflecka, któremu towarzyszyć będą znani z oryginału Jon Bernthal, J.K. Simmons i Cynthia Addai-Robinson.

Szef agentki Marybeth Mediny (Cynthia Addai-Robinson) zostaje zamordowany. Jedyną osobą, która może jej pomóc w rozwiązaniu zagadki jego śmierci, jest Christian Wolff (Ben Affleck). Może liczyć na pomoc swojego brata Braksa (Jon Bernthal). Ich działania przyciągają uwagę najbardziej bezwzględnych zabójców na świecie, którzy nie cofną się przed niczym, by prawda nie wyszła na jaw.

O czym opowiada "Księgowy"? Zobacz zwiastun


"Księgowy" trafił na ekrany w 2016 roku. Główne role zagrali Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons i Jon Bernthal. Zobaczcie zwiastun:Christian Wolff (Ben Affleck) to matematyczny geniusz, który zdecydowanie lepiej czuje się w towarzystwie liczb niż ludzi. Po godzinach pracuje jako księgowy dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Gdy rząd zaczyna deptać mu po piętach, podejmuje współpracę z legalną firmą. Jej księgowa wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. W miarę jak Christian zbliża się do odkrycia prawdy, liczba ofiar wzrasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones