Mariana Klaveno przekaże smutną wiadomość Schwarzeneggerowi

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mariana+Klaveno+przeka%C5%BCe+smutn%C4%85+wiadomo%C5%9B%C4%87+Schwarzeneggerowi-115031
Mariana Klaveno przekaże smutną wiadomość Schwarzeneggerowi
źródło: Getty Images
autor: David Livingston
Znana z "Czystej krwi" i "Pokojówek z Beverly Hills" Mariana Klaveno dołączyła do dwóch nowych projektów. Aktorka zagra w trzecim sezonie serialu "Full Circle" oraz w najnowszym filmie z Arnoldem Schwarzeneggerem - "478".

GettyImages-97850121.jpg Getty Images © David Livingston

Trzeci sezon "Full Circle" przybliży mroczną stronę świata polityki i opowie o seks-skandalu, który zagrozi niemal pewnej wygranej kandydata na prezydenta. Każdy z odcinków będzie rozgrywał się w luksusowym hotelu w Miami podczas dni prowadzących do wyborów. Scenariusz napisał Keith Huff. Klaveno zagra Angelę Mancuso, dziewczynę do towarzystwa, która ma kontakty w światku dilerów i gangsterów z Florydy. Jej chłopak to wyjęty spod prawa harleyowiec, który zajmuje się "brudną robotą" dla mafijnych bossów.

Tymczasem w "478" Schwarzenegger wcieli się w bohatera, którego żona i dziecko zginęły w katastrofie lotniczej. Zawinił kontroler lotu, a całą sprawę próbują zatuszować teraz jego koledzy. Oczywiście, Arnold nie puści im tego płazem. Twórcy zapowiadają jednak, że nie będzie to klasyczny film zemsty, ale coś subtelniejszego, bardziej zniuansowanego. Klaveno dostała rolę Eve Sanders, sympatycznej przedstawicielki linii lotniczych, która przekazuje bohaterowi tragiczną wiadomość. Jednym z producentów filmu jest Darren Aronofsky, a za kamerą stanie Elliot Lester.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones