Mark Ruffalo: Solowy film o Hulku nigdy nie powstanie. Winne jest studio

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mark+Ruffalo%3A+Solowy+film+o+Hulku+nigdy+nie+powstanie.+Winne+jest+studio-124050
Chcielibyście zobaczyć solowy film o Hulku? Jeśli tak, nie pozostaje Wam więc nic innego, jak obejrzenie "Incredible Hulk" z Edwardem Nortonem, bo innego już nie będzie. Mark Ruffalo grający teraz Hulka powiedział dziennikarzom na targach D23, że samodzielny film o Hulku z jego udziałem na pewno nie zostanie zrealizowany. Winne jest podobno studio Universal, które nie potrafi się dogadać z Marvelem. 


Tak brzmiały słowa Ruffalo:
Chciałbym, żeby to się stało jasne – samodzielny film o Hulku nigdy nie powstanie. Prawa do takiego projektu ma Uniwersal, który z jakiegoś powodu nie wie, jak właściwie rozegrać to z Marvelem, i nie chce zarobić pieniędzy. 

W wywiadzie uczestniczył też Don Cheadle wcielający się w filmach Marvela w War Machine. Aktor dodał do wypowiedzi Ruffalo uszczypliwą uwagę:
Z tobą w roli Hulka taki film byłby pewnie okropny. Więc to prawdopodobnie o to chodzi. Wiemy przecież, że ta korporacja zrobiłaby ten film, gdyby była pewna, że na tym zarobi. 

Wywiad można zobaczyć poniżej:Być może Uniwersal zmieni kiedyś zdanie, ale Ruffalo zauważył, że z nim to już nie będzie możliwe. Zostało mu bowiem jakieś dwa, trzy lata, a potem będzie już za stary do tej roli. 

Jak na razie niecierpliwie czekamy na występ Hulka-Ruffalo w nadchodzącym "Thorze: Ragnarok". Premiera 25 października tego roku.  
Udostępnij: