Marvel stawia na "uziemionych" bohaterów? W przygotowaniu jest spin-off "Daredevil: Born Again", "White Tiger"

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+przygotowuje+spin-off+%22Daredevil%3A+Born+Again%22%2C+%22White+Tiger%22-154327
Marvel stawia na "uziemionych" bohaterów? W przygotowaniu jest spin-off "Daredevil: Born Again", "White Tiger"
źródło: Materiały prasowe
Superbohaterowie Marvela schodzą na ziemię? Z najnowszych hollywoodzkich plotek wynika, że studio planuje postawić na skromniejszych superbohaterów - przynajmniej w serialowym zakątku MCU. Na pierwszy ogień ma pójść drugoplanowa postać z nadchodzącego "Daredevil: Born Again".
 

"White Tiger" - nowy, skromniejszy serial Marvela na horyzoncie
Daniel Richtman ma nowe zakulisowe doniesienia dotyczące Marvel Studios - tym razem dotyczące serialowej gałęzi studia. Zdaniem dziennikarza Marvel nie rozwija obecnie wielu serialowych projektów, skupiając się raczej na filmach aktorskich i serialach animowanych. Te seriale, które powstaną, mają być z kolei dużo bardziej "uziemione".
    
Richtman ma przykład na poparcie swoich słów. Według niego studio rozwija projekt serialu "White Tiger". Ma on opowiadać przygodach superbohaterki posługującej się właśnie tym pseudonimem.

Co ciekawe, Richtman donosi też, że White Tiger - w męskiej wersji - zadebiutuje w serialu "Daredevil: Born Again".

"Uziemienie" seriali jest najprawdopodobniej związane z cięciami kosztów. Ostatni serial Marvela - czyli "Echo" - kosztował w całości 40 milionów dolarów. To mniej niż dwa odcinki "Mecenas She-Hulk".

"Echo" - zwiastun
Kim jest White Tiger?White Tiger to postać, którą stworzyli w 1975 roku scenarzysta Bill Mantlo i rysownik George Pérez. W walce z przestępczością wykorzystuje moc nadprzyrodzonego amuletu. Pod pseudonimem White Tiger funkcjonowało kilkoro postaci: Hector Ayala, Angela del Toro, Kevin Cole i Ava Ayala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones